O mnie

Jestem agentką nieruchomości, byłam wedding plannerką, miałam jak my wszyscy wiele ról i tytułów odpowiednich do zadań. A zawsze w głębi duszy, w swojej esencji najbardziej czuję się pisarką. Piszę i zawsze pisałam.

Jestem skrybą 🖋.

Bo to nie jest tak, że trzeba coś wybrać. Coś porzucić, by coś innego nie było porzuconym. Można być wszystkim czym czujemy i łączyć to z gracją tworząc efekt synergii. Bez nadmiernej powagi i okopywania się w bastionie jednej „etykietki”.

Uwielbiam swoją obecną pracę. I wiem, że tożsamość pisarki nie wyklucza bycia świetną agentką nieruchomości. A bycie agentką nie wyklucza bycia dobrą pisarką.

Te nasze kluczowe talenty nie muszą być obciążone zawsze obowiązkiem zarabiania na życie, choć mogą być źródłem dochodu czy sukcesu. Istotne, że tworzą nasz trzon i unikalny wymiar każdej pracy, jakiej się podejmiemy.

Dbajmy o swoje talenty i ani ich nie przeciążajmy, ani ich nie ukrywajmy.
Bo jak dostałeś jakiś talent, to po to, by go pomnożyć i podzielić się nim. To twój obowiązek, nie tylko przywilej. I tak właśnie czuję, że piszę bo jest to mój odgórny nakaz. Stawiam się do zadania. Każdego dnia.


Anna Sophia Wieruszewska

Anna_Sophia_writing

Kontakt: anna@wieruszewska.com

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s